top
logo


feed-image Feed Entries
Home
Towarzystwo Sportowo-Rekreacyjne HETMAN Konin
Listopadowy Turniej Klasyfikacyjny Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 20 października 2017 13:21

W ramach przygotowań do grudniowego turnieju Konin Masters zapraszamy na LISTOPADOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY.

System rozgrywek zostanie dopasowany do ilości uczestników - dystans 5-8 rund (z nastawieniem na 6 rund) tempem umożliwiającym zdobywanie norm na kategorie centralne.

Komunikat oraz lista startowa w serwisie chessarbieter:

KOMUNiKAT

 
Konin Masters FIDE IV - Memoriał Wiktora Korcznoja Email
Wpisany przez Łukasz Michno   
środa, 13 września 2017 10:22

Dla wielu mam nadzieję długo wyczekiwany - KOMUNIKAT KONIN MASTERS IV - przy okazji turniej dla uczczenia pamięci WIKTORA KORCZNOJA. W tym roku postaramy się bardziej przybliżyć historię tego znakomitego szachisty - zwłaszcza w okresie oczekiwania na turniej - w tym celu zapraszamy również na nasz profil na FB.
Rok nieparzysty będzie próbą nowego systemu, który nie zamyka nikomu możliwości zagrania z mistrzami!, a jednocześnie umożliwia szybki wstępny podział ze względu na umiejętności!
W tym roku bijemy kolejne rekordy - po wstępnych deklaracjach wiemy, że będzie nas jeszcze więcej!!! Rozwijamy się, a z Waszą pomocą w kolejnych latach zrobimy z tego duuuuuży turniej. 
Z góry dziękujęmy za podzielenie się tą informacją ze światem ;)
Zrobimy to razem!!!
Zapraszamy
KOMUNIKAT:
http://ubezpieczenia7dni.pl/…/II-Memoria%C5%82-Korcznoja.pdf


SERWIS TURNIEJOWY:

 


Poprawiony: wtorek, 26 września 2017 12:45
 
Grand Prix BLITZ - Klasyfikacja generalna Email
Wpisany przez Łukasz Michno   
czwartek, 06 kwietnia 2017 11:55

Czwarty turniej za nami. Czołówka się wykrystalizowała, ale walka będzie trwać do końca. Trzy najgorsze wyniki nie będą się liczyć, a FINAŁ jak zwykle podwójnie liczony. I tak na prowadzeniu k Kamil Szadkowski, przed rewelacyjnym juniorem I Janem Klimkowskim. Honoru Hetmana Konin udanie broni k Andrzej Świątnicki, który wdarł już się na podium (po opuszczeniu pierwszego turnieju).

Więcej…
 
GP BLITZ - ROZPOCZYNAMY CYKL 10 TURNIEJÓW Email
Wpisany przez Łukasz Michno   
czwartek, 16 marca 2017 17:38

Serdecznie zapraszamy na nowy cykl turniejów. Wzorem poprzedniego sezonu gramy 10 odrębnych turniejów - na zmianę trzema różnymi tempami. Więc dla każdego coś się znajdzie :)

Dla zachęty dodatkowo pierwszy turniej - oraz turniej finałowy zgłoszone zostaną do oceny FIDE! Zwiększyliśmy również wysokość oraz ilość nagród!

Przy okazji informujemy, że przed pierwszym turniejem nastąpi wręczenie nagród za ostatni turniej klasyfikacyjny. Nagradzamy również te osoby niższym wpisowym na turnieje Grand Prix!

KOMUNIKAT TURNIEJU

Poprawiony: czwartek, 16 marca 2017 17:57
 
Drugi mecz i drugie zwycięstwo! Email
Wpisany przez Łukasz Michno   
poniedziałek, 05 września 2016 09:39

Zagrali i wygrali! Już po raz drugi w drugim meczu. Nie mogliśmy wymarzyć Sobie lepszego startu naszych reprezentantów w II lidze szachowej.

Tym razem przystępowaliśmy z pozycji faworyta i doskonale pokazaliśmy, jak się to powinno wykorzystywać. Wynik 5:1 mówi sam za Siebie.

Po 2 kolejkach zajmujemy piąte miejsce i jak dla mnie, rozgrywki już mogłyby się zakończyć. Ale ja jestem mało ambitny :) Niezapominajmy jednak, że walczymy o utrzymanie. Zwykle do ostatniego meczu.

Pierwszy partię zakończył Andrzej Świątnicki chcąc jak najszybciej zrehabilitować się za rozkojarzenie z pierwszej rundy. Zrobił to szybko i sprawnie nie trzymając przeciwnika zbyt długo w niepewności, kto jest lepszy:)

Swoje partie wygrali również: Marcin Steczek(w sumie 2pkt na lidze), Sławomir Smagalski(2pkt), Witold Walaszczyk(2pkt) oraz Katarzyna Bukowska(1pkt). Przegrał tym razem Waldemar Męczyński chyba poprzez zbytnią już pewność Siebie, tracąc Hetmana w prostej sytuacji. (Ale nie mnie to oceniać, jako że sam podstawiłem wczoraj mata w jednym posunięciu w partii.... korespondencyjnej, mając trzy dni na posunięcie...)

Już dzisiaj o 15:00 gramy kolejną partię. Oczywiście na transmisji bo już na drugiej szachownicy.

Faworytem oczywiście drużyna przeciwna: Wieża Pęgów.

i to raczej faworytem zdecydowanie większym niż my w poprzednim spotkaniu.

Co powiedzieć o przeciwnikach? Dwóch z elo powyżej 2400, nikt poniżej 2200 i to już licząc dwóch kolejnych rezerwowych. A deska kobieca... co tu dużo mówić kobieca Arcymistrzyni Majdan-Gajewska Joanna! Zdecydowanie chętniej bym oglądał jej partie na trwającej właśnie Olimpiadzie w Baku niż przeciwko naszej drużynie... jak żyć?:) każde pół punkta będzie sukcesem. Wierzymy w naszych!

transmisja: http://siwik.pl/online/2liga/1/tfd.htm

aktualne wyniki:http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/tdr_4321/results.html?l=pl&tb=202_

 

Poprawiony: poniedziałek, 05 września 2016 10:04
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 37

bottom