top
logo


Home
Wiosenne Grand Prix w Hetmanie 2018 Email
Wpisany przez Łukasz Michno   
wtorek, 06 lutego 2018 23:43

Zakończył się drugi turniej Grand Prix. Tym razem graliśmy tempem 7 minut na zawodnika plus 3 sekundy na ruch.

Po raz drugi z rzędu zwycięzcą został zasłużony reprezentant naszej pierwszej drużyny - kandydat ANDRZEJ ŚWIĄTNICKI! Gratulacje!!!

Zwycięstwo w turnieju nie przyszło jednak łatwo, a czołowo trójka dzisiejszych zmagań dzieliła ze Sobą punkty jednocześnie wygrywając z pozostałymi uczestnikami turnieju. O pierwszych trzech miejscach decydowała więc punktacja pomocnicza. Tyle samo punktów (czyli po 6) uzyskali drugi Jan Klimkowski, oraz trzeci Sebastian Przerwa. Ogromne gratulacje i podziękowania za te emocje do końca.

W tle tej trójki trwała niezwykła zacięta walka o kolejne lokaty i tak bohaterem dzisiejszych zawodów został senior Andrzej Łancuncewicz, zajmując doskonałe 4 miejsce, wyprzedzając tak znakomitych zawodników jak kandydata Krzysztofa Szadkowskiego oraz Małgorzatę Steczek. Kolejne czołowe lokaty zajmowali Ryszard Jałoszyński (drugi wśród seniorów) oraz znakomici tego dnia juniorzy - bracia Wojciech i Adam Kaczmarczyk.

Był to jednak dopiero drugi turniej naszego cyklu. Pamiętać też trzeba, że 3 najsłabsze wyniki (po jednym z każdego tempa gry) nie będą brane pod uwagę, więc wszyscy mają wciąż jednakowe szanse - a pierwsze turnieje można potraktować jako próbę generalną :)  Zachęcam jednak do zapoznania się z klasyfikacją generalną.

Zapraszamy wszystkich na kolejne zawody, które odbędą się już za tydzień. Grać będziemy 5 rund tempem P'10 + 4 sek. Start o 18--tej

 

WYNIKI 2 TURNIEJU

KLASYFIKACJA GENERALNA po 2 turnieju

 

bottom