top
logo


Home
III turniej GP Email
Wpisany przez Lukasz Michno   
piątek, 16 lutego 2018 12:52

iii TURNIEJ GRAND PRIX - PIERWSZY Z CZTERECH ETAPÓW ZAKOŃCZONY!

Zakończył się 3 turniej. Swój udział przed turniejem zapowiedział Sławomir Smagalski. Chciał zamieszać w klasyfikacji generalnej. Jak powiedział - tak zrobił! W 5 rundowym turnieju po zaciętej walce wygrał turniej! Drugi był Jan Klimowski, a trzeci Dariusz Banasiak, który również włączył się do zabawy od tego turnieju. Wszyscy mieli po 4 punkty. Tym  razem więc, aż dwóch zawodników z podium klasyfikacji generalnej poza pierwszą trójką turnieju. Czwarty Andrzej Świątnicki, szósty Sebastian Przerwa, a przedzieliła ich Małgorzata Steczek - wciąż jeszcze bez podium w cyklu.

Najlpeszym seniorem tym razem został Adam Białkowski (7 miejsce), ale to Andrzej Łancuncewicz powiększył Swoją przewagę nad Ryszardem Jałoszyńskim, Hieronimem Świątnickim i resztą stawki w tej kategorii. Wśrod juniorów wysokie miejsce Adama Kaczmarczyka, który zmniejszył tym samym stratę  w klasyfikacji do Swojego brata - Wojciecha.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz tabelą. Biorąc pod uwagę regulamin, czyli fakt, że najgorsze turnieje z każdego tempa nie będą liczone - każdy ma jeszcze szanse na końcowy triumf. Zapraszamy więc wszystkich na kolejny turniej i włączenie się do zabawy. Ostatnia szansa dla wszystkich, którzy jeszcze nie grali, a nie chcą mieć strat na późniejszym etapie.

WYNIKI 3 TURNIEJU

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

 

bottom