top
logo


Home Zawodnicy
Zawodnicy TS-R Hetman Konin PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Michno   
sobota, 14 stycznia 2012 18:32






L.P. Nazwisko, Imię Dół Tytuł/Kat. Góra Rank. FIDE Góra Licencja zaw. Góra
1 AMBROZIAK Jerzy
II 0
2 BANASIAK Dariusz I 1714
3 BIAŁKOWSKI Adam
K 1810 15200545
4 BUKOWSKA Katarzyna K++ 1878 11200043
5 CHMIELEWSKI Miroslaw I 1647 15201301
6 CZAJKA Iwo II 1460 15200916
7 CZAPSKI Remigiusz II 1830
8 DEMSKI Andrzej IV 0
9 DEMSKI Jan
II 1138
15200546
10 EGIERT Wojciech V 0
11 FRANCZAK Zenon II 0
12 GAJDA Piotr IV 0
13 GRABOWSKI Adam
II 1236 15200755
14 GRABOWSKI Dariusz
I 1680 15200692
15 IDZIK Michał 0 15201850
16 JAŁOSZYŃSKI Ryszard II 1303
15201458
17 KAMIŃSKI Oliwier IV 0
18 KAZIMIERCZAK Paweł V 0
19 KOBUS Agata II 0
20 KOCIEMSKA Ewa II 1223 15200754
21 KOWALCZYK Antoni 0
22 KRUPIŃSKIi Ryszard II 1570 15201459
23 KRZEWIŃSKI Dariusz
II 1349
15200544
24 KUCHARSKI Kacper V 0
25 KULCZEWSKI Zygmunt K 2102 15201974
26 KULCZYŃSKI Piotr IV 0
27 LEWANDOWSKI Józef III 0
28 ŁANCUNCEWICZ Andrzej II 1218
15200548
29 MAZURKIEWICZ Krzysztof 1214
30 MICHAŁOWSKI Aleksander II+ 0 15200802
31 MICHNO Łukasz II 1451 15200982
32 MICHNO Mateusz III 1078 15201256
33 MIKOŁAJEWSKI Bartłomiej II 1422 15201822
34 MIRSKI Andrzej II 1230 15201457
35 NIZGORSKI Michał
36 NOWAKOWSKI Mieczysław II+ 1412
15200894
37 PAKOSZ Krzysztof II 15201857
38 PILARSKI Tomasz
I 1592 15200505
39 POMOCKA Mariusz
I 0 15200748
40 ROGOWSKI Edward III 0
41 SCHMIDT Włodzimierz GM 2247 15200034
42 SCHULTZ Nikodem 0
43 SIKORSKI Jan V 0
44 SLESIŃSKI Eugeniusz II 1275 15201821
45 SMAGALSKI Jaroslaw I 1880 15200674
46 SMAGALSKI Slawomir I++ 1924 15200673
47 SMOLENSKA Olga I 1867 15200297
48 STECKIEWICZ Paweł IV 0 15201858
49 STECZEK Małgorzata I+ 1771 15200666
50 STECZEK Marcin FM 2372 15200296
51 STRUGLIŃSKI Zenon
II 1360 15200547
52 SZATAN Rafal
I 1904 15200295
53 ŚWIĄTNICKI Adam III 1378 15200893
54 ŚWIĄTNICKI Andrzej
K 1994 15200290
55 ŚWIĄTNICKI Hieronim III 1347
56 TARCZEWSKA Ilona
0 15200892
57 WALASZCZYK Witold
K 2121 15200425
58 WALKIEWICZ Zbigniew II 0
59 WANKE Maciej III 1225
60 WESOŁOWSKA Alicja I 15201837
61 WOJCIECHOWSKI Paweł III 0
62 WYSOCKA Maja IV 0
63 ZAKOŚCIELNA Kinga WFM 2111 16200001
64 ZIELIŃSKA Magdalena IV 0 15200800
Poprawiony: piątek, 30 listopada 2018 20:23
 

bottom