top
logo


Home Zawodnicy
Zawodnicy TS-R Hetman Konin PDF Drukuj Email
Wpisany przez Łukasz Michno   
sobota, 14 stycznia 2012 18:32






L.P. Nazwisko, Imię Dół Tytuł/Kat. Góra Rank. FIDE Góra Licencja zaw. Góra
1 AMBROZIAK Jerzy
II 0
2 BANASIAK Dariusz I 1734
3 BĄK Jan IV 0
4 BIAŁKOWSKI Adam
K 1821 15200545
5 BUKOWSKA Katarzyna K++ 1865 11200043
6 CHMIELEWSKI Miroslaw I 1617 15201301
7 CZAJKA Iwo II 1452 15200916
8 CZAPSKI Remigiusz II 1830
9 DEMSKI Andrzej IV 0
10 DEMSKI Jan
II 1151
15200546
11 EGIERT Wojciech V 0
12 FRANCZAK Zenon II 0
13 GAJDA Piotr IV 0
14 GRABOWSKI Adam
II 1236 15200755
15 GRABOWSKI Dariusz
I 1680 15200692
16 IDZIK Michał 0 15201850
17 JAŁOSZYŃSKI Ryszard II 1290
15201458
18 KAMIŃSKI Oliwier IV 0
19 KARMOWSKI Nikodem 0
20 KAZIMIERCZAK Paweł IV 0
21 KOBUS Agata II 0
22 KOCIEMSKA Ewa II 1223 15200754
23 KOWALCZYK Antoni 0
24 KRUPIŃSKIi Ryszard II 1569 15201459
25 KRZEWIŃSKI Dariusz
II 1349
15200544
26 KUCHARSKI Kacper V 0
27 KUCZEWSKI Jakub V 0 15202143
28 KULCZEWSKI Zygmunt K 2102 15201974
29 KULCZYŃSKI Piotr IV 0
30 LEWANDOWSKI Józef III 0
31 ŁANCUNCEWICZ Andrzej II 1216
15200548
32 MAZURKIEWICZ Krzysztof III 1256
33 MICHAŁOWSKI Aleksander II+ 0 15200802
34 MICHNO Łukasz II 1495 15200982
35 MICHNO Mateusz III 1110 15201256
36 MIKOŁAJEWSKI Bartłomiej II+ 1444 15201822
37 MIRSKI Andrzej II 1230 15201457
38 NIZGORSKI Michał V
39 NOWAKOWSKI Mieczysław I 1420
15200894
40 PAKOSZ Krzysztof II 1477 15201857
41 PILARSKI Tomasz
I 1592 15200505
42 POMOCKA Mariusz
I 0 15200748
43 ROGOWSKI Edward III 0
44 SCHMIDT Włodzimierz GM 2230 15200034
45 SCHULTZ Nikodem 0
46 SIKORSKI Jan IV 0
47 SLESIŃSKI Eugeniusz II 1272 15201821
48 SMAGALSKI Jaroslaw I 1909 15200674
49 SMAGALSKI Slawomir I++ 1947 15200673
50 SMOLENSKA Olga I 1867 15200297
51 STECKIEWICZ Paweł IV 0 15201858
52 STECZEK Małgorzata I+ 1780 15200666
53 STECZEK Marcin FM 2366 15200296
54 STRUGLIŃSKI Zenon
II 1320 15200547
55 SZATAN Rafal
I 1909 15200295
56 ŚWIĄTNICKI Adam III 1378 15200893
57 ŚWIĄTNICKI Andrzej
K 2001 15200290
58 ŚWIĄTNICKI Hieronim III 1347
59 TARCZEWSKA Ilona
0 15200892
60 URBANIAK Helena V 0
61 WALASZCZYK Witold
K 2050 15200425
62 WALKIEWICZ Zbigniew II 1288
63 WALKOWSKA Antonina IV 0 15202144
64 WANKE Maciej III 1225
65 WESOŁOWSKA Alicja I 15201837
66 WOJCIECHOWSKI Paweł III 0
67 WYRZYKIEWICZ Bartosz IV 0
68 WYSOCKA Maja III 0
69 ZAKOŚCIELNA Kinga WFM 2111 16200001
70 ZIELIŃSKA Magdalena IV 0 15200800
Poprawiony: poniedziałek, 30 września 2019 14:18
 

bottom